All by my self

Cant take my eyes

Dancing queen

Mandy

Neverending story

Ona se brani

Vítr

Kapela na svatby

NIGHT EXPRESS

Kapela na svatbu, párty, ples oslavy. Živá hudba

Hudební skupina NIGHT EXPRESS nabízí bohatý repertoár v kvalitním provedení pro všechny věkové kategorie.

Pokud chcete zažít dobrou zábavu, pak je tato kapela tou správnou volbou pro Vaši svatbu, na ples, na maturák, taneční zábavu a další společenské akce.Skupina se bez problémů domluví německy a anglicky. Plzeň Praha Karlovy Vary Stříbro Mariánské lázně Domažlice Klatovy Rakovník Příbram Louny Strakonice Písek Tábor Kladno.

NIGHT EXPRESS

Hudební skupina
ŽIVÁ HUDBA NA SVATBU, PARTY, OSLAVY

Linda - Vašek - Jirka
Linda - Vašek - Jirka  Linda - Vašek - Jirka

NIGHT EXPRESS
Repertoár kapely se neustále doplňuje a zahrnuje současné i starší hity české, anglické, italské a německé hudební scény, dále lidovky, evergreeny apod..

Pokud chcete zažít dobrou zábavu, pak je tato hudební skupinatou správnou volbou pro Vaši svatbu, ples, maturák a taneční zábavu. Hudební skupina.

SVATBY, PARTY, OSLAVY, FIREMNÍ VEČÍRKY, SILVESTRA, ŽIVÁ HUDBA

ŽIVÁ HUDBA NA SVATBU, PARTY, OSLAVY
    Linda - Vašek - Jirka

Kontakt:
GSM: (+420) 604 318 027, E-mail: jweinf@gmail.com

SVATBY, PARTY, OSLAVY, FIREMNÍ VEČÍRKY, SILVESTRA, ŽIVÁ HUDBA

Linda - Majitelka velmi příjemného hlasu velkého rozsahu. Mezi její muzikantské bonbonky patří např. písnička Celine Dion "All By Myself".

Vašek - Zpěvák, který má za sebou mj. vydání CD v NSR, vystoupení v německé televizi SAT1, vítězství v české soutěži Caruso show.

Jirka - Především kytarista, ale i klávesák, zpěvák a hráč na foukací harmoniku, který má za sebou mnoho angažmá v Německu, Švýcarsku a samozřejmě v Čechách.Vašek

Jirka


Jirka
Především kytarista, ale i klávesák, zpěvák a hráč na foukací harmoniku, který má za sebou mnoho angažmá v Německu, Švýcarsku a samozřejmě v Čechách